Ankara siteler mutfak dolabı imalatçıları

Ankara siteler mutfak dolabı imalatçıları

Ankara siteler bölgesinde mutfak dolabı imalatçısı olarak Pozitif Dekor olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Siteler ankara bölgesinde mutfak dolabı imalatı , vestiyer portmanto imalatı, mobilya imalatı, yatak odası imalatı gibi geniş iş çerçevesi ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Ürünlerimiz  1 ‘nci kalite ürünlerden olup imalat aşamasında istediğiniz kalite ürünleri seçme hakkına sahipsiniz. Evinizin , işyerinizin  ve diğer mekanlarınızın ölçüsüne göre istediğiniz büyüklük ve küçüklükte ürün imalatı gerçekleştirebiliyoruz. Gömme dolap, mutfak dolabı, vestiyer gibi ürün seçeneklerinde çeşitli ürün seçenekleri ile dilerseniz kataloğumuz üzerinden seçeceğiniz ürünler dilerseniz kendi beğendiğiniz ürünler arasından seçeceğiniz ürünleri bize bildirmeniz halinde sizler için en iyi seçeneği sunacağız.

2018 En son çıkan mutfak dolabı modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir resim galerimiz den takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz farklı ürün grup ve modelleri var ise bizlerle paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Evinize ölçü almak için personel ihtiyacınız var ise telefon ile bildirmeniz yeterli olacaktır.

2018 Mutfak Modelleri

Ankara siteler mutfak dolabı imalatçıları” için bir yorum

  • 29 Nisan 2018 tarihinde, saat 13:50
    Permalink

    Yasin bey gerçekten bu konuda mükemmel bir işçilik çıkartıyor ankara örnek mahallesi altındağ ‘da bir evimiz için kendisini tercih ettik işçiliği olsun fiyat olsun gerçekten çok makuldü gerçekten mükemmel bir mutfak dolabı yaptı kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir