En Ucuz Vestiyer Fiyatları

EN UCUZ VESTİYER FİYATLARI NE KADAR?

En ucuz vestiyer fiyatları internet üzerinde ortalama 300 ile 600 TL aralığında malzemenin kalitesine, en boy oranına ,kullanılan malzemenin boyalı, boyasız olmasına göre farklılık göstermektedir. Mdf, Lake gibi 2 çeşit farklı boyut ve ölçülerde olan hazır vestiyerler, Kendiniz kurabileceğiniz şemaları ile internet üzerinden çok miktarda bulabileceğiniz geniş bir satış potansiyeline sahiptir. Vestiyer İmalatları aslında çok maliyetli değildir. Uygun fiyatlar ile özel bir imalatçı Pozitif Dekorasyon olarak bizler ile görüşerek evinizin ölçüsüne, enine, boyuna, genişliğine her şeyini milimetrik olarak ölçüp yapmak varken hazır standart olarak yapılmış bir vestiyer evinizde ne kadar güzel durabilir? Öncelikle internet üzerinden bir ürünü satın almadan önce boyut ve ölçülerine bakınız ihtiyacınız olan bölgedeki yerle örtüşüp örtüşmediğini kontrol ettikten sonra arzu ederseniz sipariş vererek kullanabilirsiniz. Tabi ki kurulum şemasını anlayıp kurmayı bilen bir donanıma sahip bir teknik arkadaşın gelmesi ‘de nerden baksanız 150-200 TL civarında bir işçilik bedeli alabilir. Kısacası maliyet olarak ucuza vestiyer aldım diye sevinebilir ve sonra hüsrana uğrayabilirsiniz.

Vestiyer İmalatımız
Vestiyer İmalatımız

 

Hazır yapılmış mobilya, vestiyer, yatak odaları tahmin ettiğiniz güzellikte olabilir fakat ölçü ve boyutları eğer evinizin ölçülerine uymazsa hüsranla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden Sıfırdan imal ettirmek her zaman sizin açınızdan iyidir.

EN UYGUN FİYATLA VESTİYER YADA YATAK ODASI NASIL İMALAT EDİLİYOR?

Bunu bir örnek ile açıklayacak olursak ; Bir müşterimiz yeni evleniyor. Evin hanımı çok güzel modelleri beğenmiş yatak odasına gardırop istiyor fakat bu istediği özelliklerdeki malzeme fiyat olarak çok yüksek ve tabi ki ileride eşi olacak bayanın aklı o modelde kalıyor peki ne yapabiliriz? tabi ki bize başvurarak hem oturacağınız evin ölçüsünü birlikte alabilir, istediğiniz renk ve modellerde sıfırdan imalat yaparak daha estetik bir görünüme sahip olabilecek ürünler yaratabiliriz. Zevkinize göre tamamen renkler, modeller üretebiliyoruz.

Hazır standart ölçülerde bir ürün aldığınızda bazen tam olarak ölçüleri uymayabiliyor. Düşünsenize dünyanın parasını harcıyorsunuz evinizde estetik durmadıktan sonra o yatak odası setini ne yapasınız? işte burada imalatçılar ön plana geliyor. Çok düşük kar marjları ile 4×4 lük sizlere istediğiniz modellerde üretim sağlayabiliyoruz. En ucuz vestiyer imalatı , en ucuz yatak odası imalatı , en ucuz gardırop imalatı ‘nı sizlere sağlıyoruz. İstediğiniz mağazaları gezin dolaşın marka ve model beğenin. Siz beğenin fiyat alın ondan sonra gelin bizde size sıfırdan istediğiniz ölçü ve boyutlarda sıfırdan imalat edelim birde onun fiyatına bakın en uygun fiyatlarla bu ürünleri yaptığımızı görünce gerçekten şaşıracaksınız. Ortaya çıkan mükemmel tasarım ve milimetrik ölçüler sizleri gerçekten çok memnun edecektir.

Summary
En Ucuz Vestiyer İmalatı
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
En Ucuz Vestiyer İmalatı
Provider Name
Pozitif Dekorasyon,
Türkiye,Ankara,Siteler-06090,
Area
Pozitif Dekorasyon
Description
En Ucuz Vestiyer İmalatı 'nı pozitif dekorasyon olarak sizlere sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir