Vestiyer İmalatı Yaptırmak İstiyorum Ankara

VESTİYER İMALATI YAPTIRMAK İSTİYORUM !

Vestiyer imalatı yaptırmak istiyor sanız doğru adrestesiniz. Pozitif Dekorasyon olarak Ankara’nın en uygun fiyatla vestiyer imalatı yapan firması biziz. Vestiyer imalatı yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar ve maddeler aşağıda sıralanmıştır ;

 • Vestiyer imalatı yapılacak alanın ölçüleri milimetrik olarak net olarak hesaplanmalıdır.
 • Kullanılacak malzemeler kaliteli 1’nci sınıf olmalıdır. Çünkü vestiyer bir evde en çok kullanılan malzemedir.
 • Kullanılacak malzemelerin Kanserojen madde içermemesine dikkat edilmelidir.
 • Kolayca temizlenecek kapasiteli ürünler tedarik edilmelidir.
 • Model seçimi yapıldıktan sonra müşteri ile üretici arasında bir protokol sözleşme yapılmalıdır.

Vestiyer imalatı yaparken en çok dikkat etmemiz gereken şey imalat yapılmadan önce ön çizim ve projenin hazırlanarak sizlere sunulmasıdır. Pozitif dekorasyon olarak sizlere istediğiniz projeyi çizip sizlerin onayına sunuyoruz. Onayınız doğrultusunda kullanılacak malzemelerin kalınlığı , inceliği, portatif olması, açılıp kapanması iskeleti ve süslemesi, boyanması hakkında kullanılacak markalar, tipler, modeller seçimi yapıldıktan sonra sözleşme hazırlanıp her iki taraf’da güvence altına alınmaktadır. Eksik bir durum keşfettiğinizde sözleşmedeki projeyi çıkartarak teyitini yapabilirsiniz. Eksiklik durumunda tedavisi anında yapılacaktır. Buda Pozitif Dekorasyon olarak bizim kalitemizi göstermektedir. Kaliteli bir işçilik, kaliteli ve sorumluluk sahibi çalışanlar olduğumuzu bu hazırlayacağımız sözleşme’de göreceksiniz.

Vestiyer İmalatı ile Hazır Vestiyer Arasındaki Farkları Aşağıdaki Yazımız’dan okuyabilirsiniz.

HAZIR VESTİYERLERDE YAŞANABİLECEK PROBLEMLER

 • Hazır vestiyerlerin ölçüleri standarttır. En , boy, yükseklik , kalınlık gibi ölçüleri malesef siz belirleyemezsiniz fabrikada üretildiğinden kalıpları aynıdır.
 • Hazır vestiyerler de yaşanacak problemlerde ürün fabrikaya gider 30 iş günü içerisinde yapılarak sizlere tamiri mümkün ise yapılır gönderilir.
 • Hazır vestiyerler imalat yapılmış vestiyerlere oranla daha pahalıdır.
 • Kalite farkı vardır. Özel imalatta tüm kaliteyi kendiniz belirleyebiliyor iken hazır vestiyerler de bunu fabrikanın uygun gördüğü marka model ve kalınlıkta ürünler sizlere verilir.

ÖZEL ÜRETİM, VESTİYER İMALATLARINDA AVANTAJLARINIZ NELERDİR?

 • Özel üretim vestiyerlerin ölçülerini siz belirlersiniz küçük, büyük, ince , kalın lake mi? yoksa mdf mi? gibi seçenekleri bütçenize göre tamamen çıkarıp eklemek sizlerin elinde olan bir seçenektir.
 • Özel üretim imalatı yapılacak vestiyerler piyasa fiyatına göre çok uygundur.
 • Hazır vestiyerlere nazaran daha kaliteli malzemelerden vestiyer imalatı yapılabilir. Seçme konusunda tamamen özgürsünüz.
 • Teslimat süreci fabrikalarda 40-50 günü bulabilirken özel imalatlarda 1 hafta içerisinde yapılıp teslim edilebilir. ( iş yoğunluğuna göre değişebilir )
Summary
Vestiyer İmalatı Yaptırmak İstiyorum
Service Type
Vestiyer İmalatı Yaptırmak İstiyorum
Provider Name
Pozitif Dekorasyon,
Türkiye,Ankara,Siteler-06090,
Area
Pozitif Dekorasyon
Description
Vestiyer İmalatı Yaptırmak İstiyorum Ankara Siteler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir