Vestiyer Portmanto İmalatı Ankara

Vestiyer Portmanto İmalatı

Vestiyer Portmanto imalatını Uzun Yılların bilgi ve tecrübesi kaliteden ödün vermeden profesyonel olarak imalatını yapmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmak üzere gönülleriniz de taht kurmak istiyoruz. Sizlere en uygun fiyatlarla vestiyer imalatı yapmak istiyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Ankara’da sizlere en uygun fiyatla vestiyer imalatı hizmeti sağlıyoruz.

Bir eve ilk girildiğinde karşımıza ilk çıkan şey üstümüzdeki elbiseyi asabileceğimiz, ayakkabılarımızı koyabileceğimiz vestiyer ve portmantolar dır. Vestiyer (askılık) genellikle evlerde çıkış kapısına yakın yerlerde bulunan dolap veya askılıklardır. Günümüzde mobilya sektörünün ilerlemesi ve gelişmesi ile farklı tasarımlar göze çarpıyor. Vestiyer modelleri 2018 yılında gerçekten çok popüler ve estetik görünümlü vestiyer modelleri bulundurmaktayız.
Özellikle evdeki ayakkabı kalabalığını ve görüntü kirliliğini minimuma indirmek için vestiyer şart.

Eve gelen ilk misafirlerin gözüne çarpan şey vestiyerdir. Bu yüzden vestiyerler bir misafir için gerçekten çok önemli. İşlevsellik ve görünüm olarak bir çok vestiyer modelleri mevcut. Sizler bütçenize en uygun ve işinizi maksimum düzeyde idare edebilecek bir vestiyer modeli beğenerek bizlere özel bir konsept tasarım yaptırabilirsiniz.

Evinize gelen misafirlerinizi büyüleyerek karşılamak isteyen biriyseniz elimizde 2018 vestiyer modellerini inceleyebilirsiniz.

VESTİYER NEDİR? PORTMANTO NEDİR?

Ayakkabılık ; Ayakkabı koyabileceğiniz ayakkabı dolabı Vestiyer ise ; otel, lokanta, ev gibi yerlerde şapka, palto, pardösü gibi eşyaları yerleştirebileceğiniz bir mobilyadır. Portmanto ise ; Palto, şapka asmak için yapılmış , raflı, aynalı askılığı olan mobilyalardır.

Vestiyerler yapılırken istekleriniz doğrultusunda az miktarda askılık, ayna, ayakkabılık , mantoluk (portmanto) gibi ihtiyacınız olan eşyaları yerleştirebileceğimiz özel vestiyer imalatı yapabiliriz. Ahşap, krom, metal gibi çeşitli malzemeler kullanılarak zevkinize göre tasarlarlanıp üretilir. Kullanılan raflar, çekmeceler ve gizli bölümler sizlere yer tasarrufu da sağlayacaktır.

Özel yapım portmanto ölçüleri alınarak koyulacak mekanın ve duvara dilerseni gömme dolap şeklinde dilerseniz dar mekanlarda portmanto, vestiyer, ayakkabılık tarzı ürünler imalatı yapılabilir. Evinize ilk girişte dikkat çeken
mobilyaların beyaz, krem rengi gibi açık tonaj renkler tercih edilmesini tavsiye ederiz.

 

Summary
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
Ankara Portmanto Vestiyer İmalatı
Area
Pozitif Dekorasyon
Description
Ankara Portmanto Vestiyer İmalatı 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir